Depremi Şanlıurfa'da bir depremzede olarak geçirdim. Şu an İstanbul'a dönüyorum. Ve iyi durumdayım. O bölgede çok kötü bir yaşam var. Herkesin az da olsa yardımda bulunmasını diliyorum. Tüm Türkiye'min başı sağolsun... 😢 🇹🇷
#Survivor
29 Mayıs Pazar
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 39.50
2. Atakan 41.29
3. Anıl 41.82
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nisa 43.48
2. Sema 43.71
3. Nagihan 47.26
#Survivor
8 Haziran Çarşamba
Denge parkuru
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Batuhan 33.64
2. Ogeday 33.75
3. Atakan 34.01
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nisa 33.96
2. Nagihan 39.34
3. Ayşe 41.19
#Survivor
2 Haziran Perşembe
Bisikletli Parkur
🚴♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 32.44
2. Anıl 33.10
3. Atakan 34.17
🚴♀️ En hızlı üç kadın
1. Nisa 35.69
2. Nagihan 36.78
3. Ayşe 42.44
#Survivor
10 Haziran Cuma
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 43.55
2. Atakan 44.04
3. Ogeday 44.10
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nisa 48.47
2. Nagihan 52.38
3. Ayşe 59.71
#Survivor
12 Haziran Pazar
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 41.84
2. Batuhan 42.06
3. Atakan 43.71
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nisa 47.58
2. Nagihan 50.79
3. Ayşe 54.31
#Survivor
8 Haziran Çarşamba
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Anıl 27.71
2. Berkan 28.16
3. Adem 28.64
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nisa 29.89
2. Nagihan 32.02
3. Ayşe 35.68
#Survivor
16 Nisan Cumartesi
Çamur parkuru süreleri
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Anıl 52.08
2. Atakan A. 53.40
3. Ogeday 56.57
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nisa 50.82
2. Seda 52.71
3. Sema 53.07
#Survivor
5 Mayıs Perşembe
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 39.87
2. Anıl 40.49
3. Ogeday 40.78
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nisa 47.15
2. Sema 47.88
3. Seda 48.09
(Not: Bayrak yarışı süreleri hesaplanmıyor.)
#Survivor
11 Haziran Cumartesi
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 46.19
2. Batuhan 46.27
3. Anıl 47.58
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nisa 53.31
2. Nagihan 55.28
3. Ayşe 58.70
II. Dokunulmazlık Spiderman Havuz Parkuru
(15 Mart)
🧗♂️➖ En hızlı üç erkek
1- Ogeday 50.93
2- Anıl 51.61
3- Gökhan 51.70
🧗🏼♀️➖ En hızlı üç kadın
1- Nisa 57.02
2- Seda 57.09
3- Elif 57.84
#Survivor
8 Mayıs Pazar
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Anıl 25.49
2. Atakan A. 25.62
3. Adem 26.11
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 28.12
2. Nisa 28.66
3. Nagihan 29.20
(Not: Süreler Puzzle'a kadar hesaplandı.)
#Survivor
4 Haziran Cumartesi
Kaydıraklı havuz başlangıçlı parkur
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Anıl 37.58
2. Ogeday 37.89
3. Atakan 40.22
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nisa 44.27
2. Nagihan 46.73
3. Ayşe 50.50
(Not: Puzzle'a kadar)
#Survivor
7 Mayıs Cumartesi
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Atakan A. 48.74
2. Ogeday 49.38
3. Batuhan 49.86
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 52.83
2. Nisa 57.56
3. Seda 57.71
(Not: Bayrak yarışı süreleri hesaplanmıyor.)
III. Dokunulmazlık oyunu parkuru
(13 Mart)
🏃🏻♂️➖ En hızlı üç erkek
1- Adem 48.49
2- Anıl 50.71
3- Ogeday 52.25
🏃🏼♀️➖ En hızlı üç kadın
1- Merve 53.96
2- Sema 54.49
2- Nisa 54.66
#Survivor
20 Mayıs Cuma
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 33.58
2. Anıl 34.05
3. Ogeday 35.58
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 34.65
2. Nagihan 34.92
3. Nisa 35.39
#Survivor
24 Mayıs Salı
Sandal oyunu
🛶🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Atakan 46.72
2. Anıl 47.80
3. Ogeday 48.39
🛶🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 50.99
2. Nisa 53.66
3. Nagihan 54.59
#Survivor
13 Haziran Pazartesi
Çamur parkuru
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 39.56
2. Atakan 39.81
3. Berkan 41.85
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nisa 47.34
2. Ayşe 48.31
3. Nagihan 49.90
#Survivor
25 Mayıs Çarşamba
Türk / Yunan dostluk oyunu
🇹🇷🧡🇬🇷
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 40.52
2. Anıl 41.43
3. Nikos 42.72
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nagihan 49.26
2. Nisa 51.25
3. Ayşe 51.71
Deniz Parkuru (7 Şubat)
🏊🏼♂️➖ En hızlı üç erkek
1- Batuhan 57.88
2- Ogeday 58.60
3- Berkan 60.01
🏊🏼♀️ ➖ En hızlı üç kadın
1- Nisa 73.40
2- Seda 74.29
3- Elif 74.74
#Survivor
29 Nisan Cuma
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 29.16
2. Atakan A. 29.69
3. Anıl 31.75
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 32.20
2. Seda 36.76
3. Nisa 39.81
#Survivor
22 Mayıs Pazar
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Berkan 38.78
2. Anıl 39.57
3. Batuhan 39.62
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Ayşe 45.05
2. Nagihan 45.80
3. Sema 45.89
#Survivor
3 Nisan
Araba itme parkur süreleri
🚗🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Batuhan 33.19
2. Adem 33.51
3. Anıl 33.63
🚗🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 34.92
2. Nisa 35.37
3. Nagihan 35.90
#Survivor
26 Mart C'tesi
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Batuhan 40.77
2. Anıl 41.95
3. Adem 42.62
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Seda 46.00
2. Sema 46.19
3. Nisa 49.35
Havuzlu parkur (22 Şubat)
🚶🏻♂️➖ En hızlı üç erkek
1- Berkan 39.35
2- Ogeday 39.76
3- Anıl 39.90
🚶🏽♀️➖ En hızlı üç kadın
1- Elif 42.12
2- Nisa 42.23
3- Sema 43.53
#Survivor
30 Mayıs Pazartesi
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 31.25
2. Atakan 31.72
3. Anıl 32.89
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 36.73
2. Nagihan 37.50
3. Nisa 39.14
#Survivor
3 Haziran Cuma
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Atakan 33.70
2. Anıl 34.65
3. Adem 34.77
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Ayşe 37.54
2. Nisa 38.43
3. Nagihan 42.20
#Survivor
15 Mayıs Cumartesi
VI. Dokunulmazlık
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 29.72
2. Anıl 30.26
3. Atakan 32.71
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nagihan 32.91
2. Sema 33.74
3. Nisa 35.43
Gülle oyunu (1 Şubat)
🤾🏽♂️➖ En uzağa atan üç erkek
1- Hikmet 18.20
2- Ogeday 15.85
3- Y.Emre 15.60
🤾🏼♀️ ➖ En uzağa atan üç kadın
1- Elif 12.06
2- Nisa 11.20
3- Sema 11.18
#Survivor
17 Mayıs Salı
Denge parkuru
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Ogeday 37.33
2. Anıl 38.25
3. Adem 38.60
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 38.74
2. Seda 39.62
3. Nisa 45.89
#Survivor
5 Haziran Pazar
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Atakan 58.76
2. Ogeday 59.34
3. Anıl 60.97
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Ayşe 77.49
2. Nisa 80.20
3. Nagihan 80.85
#Survivor
31 Mayıs Salı
Karayip Parkuru
🏊🏼♂️ En hızlı üç erkek
1. Anıl 64.15
2. Batuhan 64.92
3. Ogeday 66.30
🏊🏻♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 68.60
2. Nagihan 72.58
3. Nisa 74.43
#Survivor
12 Mayıs Persembe
Mini oyun
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Atakan 18.50
2. Anıl 19.66
3. Batuhan 20.89
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 18.65
2. Seda 21.17
3. Nisa 21.21
#Survivor
11 Nisan
Parkur süreleri
🏊🏼♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 28.84
2. Atakan A. 29.91
3. Anıl 30.58
🏊🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Seda 35.20
2. Ayşe 37.02
3. Nagihan 40.14
#Survivor
2 Nisan Cuma
Parkur süreleri
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Ogeday 43.92
2. Batuhan 44.28
3. Anıl 44.80
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 50.26
2. Yağmur 50.73
3. Nisa 51.09
#Survivor
2 Haziran Perşembe
Ödül Oyunu - Bisikletli Parkur
Ödül: Aperatif yiyecekler, Akustik mini konser
🔴 Ünlüler ✔ - ➖ Gönüllüler 🔵
(4-8) (8-2) (3-1)
#Survivor
30 Mart
Parkur süreleri
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Atakan A. 28.51
2. Ardahan 28.70
3. Batuhan 29.59
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Seda 29.85
2. Sema 29.98
3. Ayşe 32.36
#Survivor
18 Nisan
Havuz parkuru süreleri
🏊🏼♂️ En hızlı üç erkek
1. Atakan A. 42.34
2. Anıl 43.84
3. Ogeday 44.26
🏊🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Seda 49.89
2. Sema 50.42
3. Ayşe 55.56
#Survivor
23 Nisan
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Atakan A. 35.50
2. Batuhan 37.33
3. Anıl 37.36
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Seda 40.56
2. Nagihan 42.64
3. Merve 42.79
II. Dokunulmazlık Havuzlu Parkur
(22 Mart)
🏊🏼♂️ En hızlı üç erkek
1- Bora 34.19
2- Adem 34.28
3- Batuhan 34.30
🏊🏼♀️ En hızlı üç kadın
1- Sema 37.34
2- Seda 39.36
3- Nisa 39.61
#Survivor
21 Mayıs Cumartesi
🏊🏼♂️ En hızlı üç erkek
1. Ogeday 55.84
2. Batuhan 56.11
3. Anıl 57.42
🏊🏻♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 65.24
2. Nagihan 67.90
3. Sude 74.98
#Survivor
27 Mayıs Cuma
Denge parkuru
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Ogeday 39.82
2. Adem 39.89
3. Batuhan 41.24
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 40.05
2. Nagihan 41.68
3. Ayşe 46.50
#Survivor
26 Mayıs Perşembe
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Atakan 55.11
2. Adem 58.54
3. Anıl 58.60
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 58.99
2. Nagihan 62.82
3. Ayşe 63.76
(Not: Bayrak yarışı hesaplanmıyor)
#Survivor
10 Mayıs Salı
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Anıl 45.88
2. Hikmet 46.27
3. Ogeday 49.66
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nagihan 55.31
2. Sema 56.48
3. Ayşe 59.85
(Not: Bayrak yarışı süreleri hesaplanmıyor.)
#Survivor
10 Nisan
Karayip Parkur süreleri
🏊🏼♂️ En hızlı üç erkek
1. Atakan A. 37.68
2. Ogeday 38.02
3. Batuhan 38.89
🏊🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sude 40.85
2. Sema 41.85
3. Seda 43.37
#Survivor
2 Mayıs Pazartesi
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Anıl 47.62
2. Batuhan 49.45
3. Ogeday 49.59
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 49.87
2. Seda 50.55
3. Nagihan 53.73
#Survivor
7 Haziran Salı
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Anıl 59.76
2. Berkan 60.53
3. Batuhan 63.60
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Ayşe 63.80
2. Nisa 67.07
3. Nagihan 71.28
#Survivor
6 Haziran Pazartesi
Deniz parkuru
🏊🏼♂️ En hızlı üç erkek
1. Batuhan 43.62
2. Atakan 48.51
3. Hikmet 48.77
🏊🏻♀️ En hızlı üç kadın
1. Nagihan 57.39
2. Nisa 57.45
3. Ayşe 59.18
#Survivor
22 Nisan
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Anıl 46.08
2. Ogeday 46.43
3. Atakan A. 46.67
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Seda 48.04
2. Sema 48.17
3. Merve 50.08
Makara ile dönmeli parkur (6 Mart)
🙇🏻♂️➖ En hızlı üç erkek
1- Batuhan 56.74
2- Parviz 57.27
3- Bora 60.54
🙇♀️➖ En hızlı üç kadın
1- Sude 55.49
2- Birsen 56.03
3- Nagihan 58.75
#Survivor
15 Nisan
Parkur süreleri
🏊🏼♂️ En hızlı üç erkek
1. Ogeday 37.93
2. Atakan A. 38.80
3. Anıl 39.76
🏊🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Nagihan 48.26
2. Sema 48.32
3. Seda 50.34
#Survivor
26 Nisan
Denge parkuru
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Ogeday 42.01
2. Atakan A. 42.79
3. Anıl 44.28
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sude 48.96
2. Sema 49.47
3. Seda 50.27
#Survivor
14 Mayıs Cumartesi
V. Dokunulmazlık (İletişim Oyunu)
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 28.28
2. Atakan 30.37
3. Anıl 32.09
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Seda 29.16
2. Sema 32.48
3. Sude 32.59
(Not: Puzzle'a kadar olan kısım)
#Survivor
3 Mayıs Salı
Havuz parkuru
🏊🏼♂️ En hızlı üç erkek
1. Ogeday 29.73
2. Batuhan 31.25
3. Barış 32.51
🏊🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 34.67
2. Seda 34.82
3. Nagihan 36.56
#Survivor
9 Mayıs Pazartesi
İngiltere seyahati final oyunu
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Anıl 34.87
2. Adem 35.15
3. Berkan 36.72
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Sema 34.53
2. Nagihan 35.81
3. Seda 36.00
Çamur Parkuru (23 Şubat)
🏃🏻♂️➖ En hızlı üç erkek
1- Anıl 44.06
2- Batuhan 44.33
3- Berkan 44.95
🏃🏼♀️➖ En hızlı üç kadın
1- Seda 44.59
2- Elif 47.37
3- Sema 47.60
#Survivor
30 Nisan Cumartesi
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Berkan 35.78
2. Adem 36 19
3. Anıl 36.45
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Merve 38.66
2. Nagihan 38.70
3. Sema 38.80
#Survivor
17 Nisan
Atık parkuru süreleri
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Hikmet 53.67
2. Ogeday 56.76
3. Anıl 57.69
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Merve 68.94
2. Nagihan 71.85
3. Sema 71.92
#Survivor
9 Nisan
Parkur süreleri
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Anıl 44.61
2. Hikmet 45.48
3. Parviz 45.54
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Yağmur 52.29
2. Sude 54.43
3. Sema 54.87
Dokunulmazlık oyunu parkuru (8 Mart)
🙇🏻♂️➖ En hızlı üç erkek
1- Anıl 36.18
2- Bora 37.42
3- Ogeday 37.49
🙇♀️➖ En hızlı üç kadın
1- Elif 36.95
2- Yağmur 37.80
3- Birsen 37.85
#Survivor
1 Nisan Cuma
Parkur süreleri
🏃🏻♂️ En hızlı üç erkek
1. Adem 45.21
2. Anıl 46.08
3. Atakan A. 46.97
🏃🏼♀️ En hızlı üç kadın
1. Seda 50.67
2. Nagihan 52.43
3. Sema 53.14
I. Dokunulmazlık oyunu parkuru (11 Mart)
🏃🏻♂️➖ En hızlı üç erkek
1- Adem 36.56
2- Anıl 37.79
3- Bora 39.18
🏃🏼♀️➖ En hızlı üç kadın
1- Sude 40.68
2- Elif 40.90
2- Seda 41.52